0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

VIP подарунки

Про враження

Vip подарунки - це не означає дорого. Це означає ексклюзивно, стильно і зі смаком. І з індивідуальним підходом до того, кому ви вручаєте цей презент.

В агентстві   More Emotions ви можете замовити преміум подарунки для чоловіків, які точно будуть відрізнятися оригінальністю. Наприклад, вечірка в повній темряві або політ на мотодельплане. Такий сюрприз точно припаде до смаку впевненому і сильному в собі чоловікові.

Ваш друг або улюблений відрізняється неймовірним почуттям гумору? Тоді йому потрібні трохи інші ексклюзивні подарунки. Як щодо майстер-класу по доїння корови? Або можемо придумати оригінальний флеш-моб - для нього обов'язково буде прописаний індивідуальний сценарій. Або можна організувати розіграш - одна з найбільш затребуваних наших послуг.

Також можна влаштувати парубочий за індивідуальним сценарієм: відправити в Вегас не обіцяємо, але те, що буде весело і цікаво - гарантуємо. А ще можна влаштувати цілий День емоцій - коли одне враження будемо плавно перетікати в інше, і сюрприз затягнеться на кілька годин?

Чоловікам теж потрібно розслаблятися, а тому ви можете замовити сертифікати на преміальні подарунки, пов'язані з релаксом. Як щодо масажу «Балійська легенда» або «Балійська перлина»? Якщо масаж не підходить, можна влаштувати винну дегустацію. А завершити вечір можна романтичною вечерею на двох - наприклад, на футбольному полі. Ми там поставимо всього один столик - для вас.

Купити елітні подарунки для чоловіків в Одесі дуже просто. Вам достатньо просто зателефонувати нам, трохи розповісти про людину, кому ви підбираєте сюрприз, і ми підберемо оптимальні варіанти. Або вибирайте враження по каталогу - ніхто не знає вашого улюбленого краще, ніж ви.

Програма

Індивідуальна, залежить від того, які Vip подарунки обрані