0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Шоу-програми

Про враження

Хороший свято - це далеко не застілля з великою кількістю їжі та алкоголю. Щоб гостям було цікаво, весело і вони запам'ятали вечірку надовго - потрібно замовити шоу на день народження.

Шоу програма - це культурна частина заходу, це може бути самою різною, залежно від ваших уподобань і гостей. Так, для молодіжної вечірки прекрасний варіант - Dj і MC, лазерне уявлення і виступом барменів.

Яке замовити шоу на ювілей? Для більш дорослої аудиторії варто подумати про живій музиці. Розважити гостей можна пісочним шоу за ексклюзивним сценарієм, електричний поданням від Музею Цікавою Науки -   це неймовірно захоплююче. Нікого не залишає байдужим Шоу Скажених барабанщиць - це захоплення в чистому вигляді, зверніть увагу на цю програму.

Навіщо варто замовити шоу на свято?

 • це гарантія, що всім буде весело і гості залишаться задоволеними;
 • про вашу вечірці будуть говорити ще довго - і тільки приємні речі;
 • ви будете з теплотою згадувати цей вечір.
 • В агентстві More Emotions ви можете замовити шоу програму під ключ в Одесі. Ми підготуємо індивідуальні сценарій, візьмемо на себе всі турботи і організацію, будемо стежити за таймингом. У підсумку все пройде ідеально - адже ми знаємо, як організувати шоу.

  Також ми можемо організувати вечірку-сюрприз для іменинника, про яку він не знатиме, цікаве привітання для нього в формі розіграшу або флеш-мобу. Можна влаштувати виконання серенади під балконом у коханої в день її народження з врученням сотні червоних троянд, або запуск в небо сотні червоних куль у формі серця - все залежить тільки від ваших побажань.

  Також у нас ви можете замовити подарункові сертифікати на враження і послуги вручення незвичайних подарунків.

  Програма

  • Підготовка сценарію
  • Підбір артистів
  • Проведення заходу в зазначений час