0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Романтичні побачення

Про враження

Як організувати романтичне побачення? Беріть блокнотик і записуйте - поділимося з вами своїми секретами. Ми знаємо, про що говорити, - купідони з More Emotions влаштували сотні чарівний побачень.

Перше правило - будьте оригінальні. Вечеря в ресторані, похід в кіно, - це приємно, але ... нудно. Постарайтеся здивувати об'єкт симпатії.

Почнемо з головного - де влаштувати романтичне побачення? Вибирайте нетривіальне місце. Наприклад, на даху, з красивим видом на Одесу - туди можна замовити живу музику, легкі закуски і декор. Або в комірчині астролога - дивитися разом на зірки і чекати, коли одна впаде, щоб загадати бажання: Бути разом завжди. А як щодо вечері на плоту посеред моря або на злітній смузі? Або визнання в любові на крилах літака? Варіантів тисячі!

Як влаштувати незвичайне побачення? Показати, що ви цінуєте захоплення другої половинки. Ваш хлопець - затятий уболівальник? Тоді можна влаштувати вечерю на футбольному полі. Дівчина обожнює тварин? Тоді організуйте купання з дельфінами. Головне - знайти точки дотику. А там точно загориться іскра і спалахне вогнище взаємних почуттів.

Не забувайте про антураж - необхідно створити особливу атмосферу. Свічки, ліхтарики, живі квіти, легка музика - все це допомагає зблизитися і відкритися новим відносинам. Або зміцнити існуючі.

Якщо ви хочете, щоб все пройшло ідеально, - замовити романтичне побачення в агентстві «Море емоцій». Ми підберемо для вас ідеальний сценарій або розробимо індивідуальний. Адже ми знаємо все про те, як зробити романтичне побачення в Одесі незабутнім.

Програма

Індивідуальна, в залежності від обраного враження

Необхідно знати

Сертифікат потрібно активувати заздалегідь. Чи можемо організувати трансфер-сюрприз до місця проведення побачення (окрема послуга)