0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Романтичні подарунки

Романтичні подарунки від агентства позитивних емоцій   More Emotions - це свято, зустріч, шоу-програма, організована нашими співробітниками для вас і вашої другої половинки або для дуже близьких людей. Незабутня, незвичайна атмосфера, оригінальна обстановка, чарівні сюрпризи для вашої коханої людини, розіграні сценарії незвичайного свята - це те, що порадує вас, принесе надзвичайні враження та емоції, якщо ви замовите романтичний подарунок у нас.

Послуги організації приємних сюрпризів для дорогої людини - це така ж поширена практика, як і сертифікати на емоції. Адже коли за справу беруться чарівники - вони творять справжню казку. А в казках закоханим не доводилося все робити самим - їм допомагали феї.

В якості романтичного подарунка може служити квест любові по Одесі з нашого інтернет-магазину. В інтимній обстановці, поруч, близько він і вона - зустріч може бути організована в незвичайному місці: наприклад, на яхті, ввечері, під мерехтіння свічок. Такий подарунок звичайно зачепить серце вашого близької людини.

А як вам такий романтично подарунок дівчині - виїзна церемонія "розпис на плоту". На відміну від звичної розпису на море, ця церемонія абсолютно оригінальна, незвичайна. Такий   сюрприз може стати пам'яттю на все довгі роки вашої щасливого подружнього життя.

Зробити романтичний подарунок хлопцю? Без проблем, ми зможемо це організувати. Створимо атмосферу, в якій сильні і сміливі чоловіки забудуть ненадовго про завоювання світу, і будуть думати тільки про любов. Як вам такий варіант, як вечір в комірчині астролога? Тільки ви вдвох і зірки над вами. Дивіться один одному в очі і на небо - а раптом там падаюча зірка, потрібно загадати бажання.

Або вечеря на футбольному полі. Хіба не прекрасний варіант показати, що ви знаєте, цінуєте і підтримуєте захоплення свого чоловіка?

Ви можете замовити оригінальні романтичні подарунки. Щоб сказати своїй коханій (або коханому) про переповнюють вас почуття, можна використовувати абсолютно оригінальний спосіб: ми сфотографуємо людей в місті, які будуть тримати листи з освідченнями в коханні для вашої обраниці (обранця). Таким чином до вашого пояснення приєднається весь місто. Це повинно залишити враження і зачепити серце свого супутниці (супутника) життя.

Або в кінотеатрі, перед довгоочікуваною прем'єрою, замість реклами імпровізація освідчення в коханні вашій другій половинці. Учасником цієї незвичайної імпровізації стає весь зал для глядачів і він приєднується до цього свята! Що може бути сильніше, щоб надати враження на Душу кохану людину і викликати найсприятливіші емоції!

Романтичні сюрпризи - це маса варіантів, сценаріїв, сконструйованих нашими професіоналами і піднесені близьким людям. Все це покликане зачепити серце вашої коханої людини і залишити довгу пам'ять про цю подію.

Замовити романтичні подарунки коханій - це кращий варіант зізнатися в своїх почуттях.