0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Організація свят

Про враження

Ми всі в More Emotions просто обожнюємо свою роботу. Тому що ми - компанія з організації свят в Одесі. А хіба заняття краще, ніж дарувати посмішки, позитивні емоції і любов оточуючих? ​​

У нас ви можете замовити свято на день народження, весілля, вступ до університету або його закінчення, Новий рік або будь-який червоний день календаря. Якщо коротко - з будь-якого приводу. А ми гарантуємо - кожна вечірка буде ідеальною.

Організація свят вимагає особливого підходу. Під кожну вечірку ми розробимо індивідуальний сценарій, в якому врахуємо всі побажання і хобі винуватця торжества. Для цього у нас є найбільший в Одесі вибір розваг, море фантазії і бажання влаштовувати дійсно грандіозні шоу. Немає нічого неможливого, коли є ідея і надійні партнери поруч: ми можемо влаштувати вечірку на плоту посеред моря, на футбольному полі або навіть в небі. І підготуємо цікаву культурну програму: з живою музикою, піротехнічним або пісочним шоу або поданням Музею Цікавою Науки або Шоу Скажених барабанщиць.

Свято може бути дуже різним - від романтичної вечері на двох до галасливої ​​вечірки на кілька сотень гостей. Але в будь-якому випадку це будуть незабутні емоції.

Ми вважаємо за краще організовувати урочистості під ключ, тому робимо також оформлення свят. Адже інтер'єр залу для вечірки також важливий, як і настрій гостей - атмосфера створюється за рахунок зовнішніх атрибутів.

Щоб замовити послугу «Організувати свято« День народження », вам достатньо просто зателефонувати нам і оформити подарунковий сертифікат. Всі інші клопоти ми візьмемо на себе.

Програма

  • Підготовка сценарію
  • Замовлення атрибутів
  • Пошук артистів, музикантів, обслуговуючого персоналу
  • Доставка всього необхідного
  • Проведення заходу