0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Незвичайні подарунки

День народження - це як особистий Новий рік. Кожен чекає, що цей день принесе з собою диво, казку і зміни життя. Як перетворити цей день в особливий для свого дорогого людини? Зробити незвичайний подарунок!

Незвичайні подарунки від "More Emotions" - це приголомшливі шоу-програми, які доставлять вам найпозитивніші емоції! Як цих подарунків може бути сцена, розіграна професійними артистами при зустрічі вашого шефа в аеропорту. Організована у вигляді свята або розіграшу, ця зустріч принесе вам і вашому шефу незабутні позитивні враження і залишить на Душе слід свята на наступні дні.

Або, як подарунок, це може бути комп'ютерна гра - наприклад, автомобільний квест - де попередньо з менеджером ви обговоріть деталі, які ви хотіли б бачити в грі. І далі проходження самої гри, яка подарує вам масу незабутніх емоцій.

3 причини, щоб замовити оригінальний подарунок на день народження:

 • він точно запам'ятається;
 • гарантовано сподобатися;
 • продемонструє вашу любов і турботу.

  Нестандартні подарунки - це День незабутніх емоцій, який можуть організувати для вас чарівники компанії More Emotions в Одесі. Ви зробите політ на мотодельтоплане, проведете дайвінг з дельфінами, насолодитеся вишуканим обідом (щоб відпочити в середині дня), поучаствуете в стрільбі по тарілках, отримаєте урок екстремального водіння і нарешті для вас релаксуючий масаж в SPA-салоні. Це лише приклад Дня емоцій. За вашим бажанням він може бути скоректований з нашими менеджерами.

  Незвичайні подарунки на день народження, організовані нашими креативщиками, найрізноманітніші. Вони пов'язані і з освідченням у коханні, і з отриманням будь-яких несподіваних приємних сюрпризів, і навіть майстер-клас по доїння корови - все заради того, щоб отримати незабутні, оригінальні, святкові емоції, зануритися в Світ нових вражень, відчути радість від зіткнення з незвичайним . Для кожного зрадника ми підготуємо щось особливе - для нього особисто.

  Наприклад, подарунок "Фотосесія на літаках" - ви отримаєте романтичні знімки від професійного фотографа, що відобразила вас в самій незвичайній ситуації. Це надовго подарує вам   незвичайні почуття і враження, збагатить ваше життя незабутніми, яскравими подіями.

  У зрадника вже є плани на цей день? Не біда - можна замовити незвичайні сертифікати в подарунок і використовувати їх пізніше. Тоді свято триватиме довше, хіба це не чарівно?

  Купити оригінальний подарунок дуже просто. Вибирайте на сайті враження або зателефонуйте нам і розкажіть про людину, яку ви хочете здивувати, - і ми підкажемо, які враження вибрати. І так, наші послуги коштують не всі гроші світу, - ви цілком можете собі дозволити порадувати коханих. Вони того варті.