0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Феєрверки та салюти

Про враження

Ваш ювілей - це ваше свято! А тому хто заважає вам замовити салют на день народження і голосно заявити всім, що ви сьогодні іменинник? Ваш день - ваші правила! Тим більше, з огляду на, скільки коштує замовити салют - це недорога послуга. Задоволення, яке можна собі дозволити!

В агентстві свят More Emotions ви можете замовити салют на день народження, корпоратив, весілля або спортивні заходи в Одесі - для вшанування переможців. А ще ми можемо організувати піротехнічне шоу під винос торта, світлодіодне або неонове уявлення. На вашій вечірці може виступити «Театр Вогню» - його артисти підкорили стихію і язики полум'я танцюють за помахом руки піротехніка.

Також можна замовити салют на свято з музичним супроводом, коли феєрверки будуть розриватися під особливу мелодію. Така послуга користується популярністю для весільних церемоній або зізнань у любові - дуже романтично.

Феєрверком можна завершити романтичний квест або вечірку під ключ, яку організовують наші креативщики. Для організації індивідуального флеш-мобу необхідно лише придбати сертифікат і приблизно накидати ідею особливого сюрпризу.

Програма

  • Підготовка сценарію
  • Доставка необхідного устаткування і снарядів
  • Проведення програми