0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Екстрім і спорт

Які емоції запам'ятовуються найбільше? Сильні - коли гормони вирують, адреналін вистрілює, а серце на секунду завмирає - щоб зібратися перед зануренням в океан захоплення. Якщо хочете відчути такий момент або подарувати його дорогій людині - потрібно замовити прикольні спортивні подарунки. Мова не про крутий м'яч з підписом Рональдо. Ми пропонуємо дещо набагато крутіше!

Екстрім і Спорт - подарунки

Якщо екстрим, ризик і адреналін є незмінними супутниками вашого життя, спортивний подарунок буде найоптимальнішим і правильним вибором. Ми - компанія яскравих вражень і незвичайних подарунків More Emotions - пропонуємо кращий екстрим подарунок в Одесі, який напевно по достоїнству оцінять «винуватці» торжества.

Кращий подарунок чоловікові - це не обов'язково дорогі аксесуари або елітний алкоголь. Презент повинен викликати справжні емоції, що найкраще виходить в результаті стрибка з парашутом, наприклад, під час спортивного скелелазіння або гонках на картингу. Замовити сертифікат на незвичайну пригоду набагато цікавіше.

Запевняємо вас, що всі чоловіки в душі залишаються маленькими дітьми, яким в дитинстві заборонялося багато. Природно, практично всі з цього «забороненого списку» сьогодні є, однак часу на себе практично не залишається.

Чому саме екстрим

Погодьтеся, прикольний подарунок чоловікові знайти в наш час не складає особливих труднощів, проте, якщо це ще й екстремальний подарунок чоловікові, то його цінність і значимість істотно зростає. Екстремальний подарунок може бути будь-яким, його головна особливість полягає саме в унікальність і особливості.

Спортивний подарунок підійде не тільки для спортсменів. Якраз навпаки - він куди більше здивує людини, далекого від спорту.

Не кожен стрибає по вихідним з Бейз-джампінгу і не відвідує аероклуби, ми не покоряем високі гори і не «лихачів» в звичайних дорожніх умовах. Екстремальні подарунки для чоловіків дозволяють все це відчути в повній мірі: ви дійсно сядете за кермо справжнього гоночного карта або будете кричати від захвату, падаючи в повітряну прірву з парашутом!

І ми можемо це організувати - ми запропонуємо вам на вибір найкращі подарунки для любителів спорту і авантюрних пригод. Ми працюємо тільки з перевіреними підрядчиками, тому «полоскотати» нерви з нами безпечно, ризиків для здоров'я немає - послуги страховки і безпеки входять у вартість послуги.

Екстремальні розваги сьогодні вибирають не тільки чоловіки: багато представниць слабкої статі не проти «полоскотати нерви» після важкого робочого тижня. Оригінальні екстремальні подарунки - це емоції і радість, це тест-драйв спортивного автомобіля, це квадроцикли і рейди по пересіченій місцевості, це справжні стрибки з парашутом!