0 (800) 218-442 Консультація
Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Повітряні кульки

Про враження

Потрібно створити святкову атмосферу? Тоді вам потрібно оформлення повітряними кулями! Будь-зал можна перетворити в «полігон» для нестримних веселощів, використовуючи красиві і яскраві гелієві кульки. І з таким декором вам допоможуть найдосвідченіші чарівники в Одесі з агентства More Emotions. Прикраса повітряними кулями - одне з головних напрямків нашої діяльності. Ми створимо ідеальний інтер'єр для дитячого день народження і церемонії весілля, корпоративу та ювілею. Ми оформимо букети з кульок і незвичайні композиції, фігури і цілі фотостойкі. Наші декоратори допоможуть підібрати ідеальні колірні поєднання і створять справжні шедеври.

Також замовити повітряні кульки з доставкою можна для дуже незвичайної вечірки - для визначення статі дитини. У такому випадку ніхто, навіть батьки, поки не знають, хто скоро з'явиться в їхній родині - маленька принцеса або лицар. А ось тут ми допоможемо влаштувати запам'ятовується сюрприз - в певний момент з коробки вилетять яскраві кульки. Якщо рожеві - буде дівчинка, блакитні - хлопчик. Молоді пари, для яких нам доводилося організовувати такі вечірки, були просто в захваті і писали нам дуже теплі слова на наступний день.

Інша послуга - доставка повітряних куль. Це ідеальний варіант привітати з днем ​​народження, адже саме повітряні кулі асоціюються зі святом. Ними можна доповнити основне привітання або використовувати для доставки презенту: наприклад, подарункового сертифіката на розваги від компанії More Emotions. Або влаштувати флеш-моб із запуском повітряних кульок в небо.

Щоб замовити кульки на день народження, вам потрібно всього лише зателефонувати нам, і ми візьмемо на себе всі турботи.

Програма

  • Вибір куль
  • Наповнені гелієм
  • Доставка в строго обумовлений час
  • Підготовка та оформлення інтер'єру